Doplnky

Kravaty

Pánske kravaty značky Christian Barret sú vyrobené z ručne tkaného hodvábu a svojim dokonalým prevedením prezentujú svojho majiteľa decentnou eleganciou a luxusom.

Každá kravata značky Christian Barret má vysoký štandard kvality a z hľadiska rozmerov má šírku 8 cm a dĺžku 160 cm.

Od 19 €

Motýliky

Ručne šité pánske motýliky vyrábané z oblekových materiálov najvyššej kvality pridávajú na kráse každému typu obleku. Dajte najavo svoj zmysel pre eleganciu a dokonalosť s pánskymi motýlikmi značky Christian Barret.

Teraz vo výhodnej ponuke motýlik + šatka za 16,90 €.

Od 9,90 €

Manžetové gombíky

Elegantné manžetové gombíky vyrábané na mieru každému zákazníkovi dotvárajú dokonalý imidž a priťahujú pozornosť okolia.

Pre najnáročnejších sa v ponuke značky Christian Barret nachádzajú aj manžetové gombíky z 18 karátového zlata alebo striebra.

Od 19,90 €

Šatky

Precízne ručné prevedenie, umocnené vysokou kvalitou výhradne prírodných materiálov zaručuje maximálnu spokojnosť a elegantný vzhľad každej šatky značky Christian Barret.

Kontaktujte odborníkov z Christian Barret a získajte šatku k obleku podľa vašich predstáv za výhodnú cenu.

Od 9,90 €

Topánky

Dokonalé prevedenie a dizajn pánskej obuvi značky Christian Barret vyrobenej výhradne z prírodných materiálov zabezpečí maximálnu spokojnosť svojho majiteľa a obdiv okolia.

Dajte najavo svoj zmysel pre eleganciu a obujte sa do skutočného luxusu v štýle Savile Row.

Od 120 €

Ponožky

V ponuke produktov nájdete aj ručne šité ponožky anglickej značky Pantherella z čisto prírodných materiálov najvyššej kvality, ktoré sú zárukou maximálneho pohodlia vašich chodidiel.

Vyberte si zo širokej palety farieb a prevedení a dotiahnite svoj outfit do dokonalosti.

Od 9,90 €