O nás

Na slovenský trh prinášame tradičný a jedinečný štýl luxusných oblekov Savile Row, označovaný tiež ako štýl anglických kráľov a aristokratov. Tento krok sme sa rozhodli realizovať z toho dôvodu, že sme na Slovensku nenašli svetovú kvalitu oblekov, ktorá by uspokojila naše potreby a nároky. Uspokojenie sme napokon našli až v Londýne. Anglická značka Christian Barret symbolizuje eleganciu, najvyššiu kvalitu a dokonalosť, ktorú sa snažíme premietnuť do každého jedného produktu.

Všetky obleky šijeme presne na mieru každému zákazníkovi (bespoke) a na ich výrobu využívame výhradne prírodné materiály z Talianska, Francúzska a Anglicka. Všetky použité materiály prechádzajú prísnou kontrolou kvality, aby sme zabezpečili absolútnu dokonalosť našich produktov.

Výroba každého obleku na mieru predstavuje unikátny proces, ktorý obsahuje 21 krokov a vyše 50 hodín ručnej práce. Ku každému zákazníkovi pristupujeme ako k novému projektu, ktorý sa od iných líši a má iné požiadavky. Našim jediným cieľom je uspokojiť potreby zákazníka a dosiahnuť jeho maximálnu spokojnosť. Okrem dokonalého produktu sa snažíme poskytnúť aj odborné poradenstvo a servis na najvyššej úrovni, a to pred, počas, ako aj po realizácií samotného produktu.

Náklady podnikania dokážeme optimalizovať tak, aby sme ich nemuseli prenášať na zákazníka a vďaka tomu vieme ponúknuť nadštandardnú kvalitu za férové ceny. Nejeden zákazník sa nás opýtal, kde je „finta“, no naša odpoveď bola vždy rovnaká. Hoci by sme sa mohli na základe úrovne našich produktov prezentovať ako extrémne drahá lukratívna značka, no rozhodli sme sa uprednostniť otvorenosť a férový prístup, ktorý považujeme pre priaznivý rozvoj spoločnosti Christian Barret za kľúčový.